Avon Pochod proti rakovině prsu

Avon Pochod proti rakovině prsu

První Avon Pochod se uskutečnil v roce 2001. Od té doby se stal pravidelnou akcí, která pomáhá zachraňovat životy žen po celé České republice. Další Avon pochod se uskuteční 11.6.2016, připoj se i ty!

AVON tužky na oči

AVON tužky na oči

Tužky na oči AVON zakoupíte v AVON centru v Milevsku nebo našem internetovém obchodě či e-katalogu.

Lak na nehty s gelovým efektem

Lak na nehty s gelovým efektem

Vaše nehty budou zářit leskem jakoby jste právě opustila profesionální salón. Vyhladí a srovná povrch a již první vrstva propůjčí nehtům zářivě sytou barvu. Zkušenosti zákaznic dokazují, že tento lak má v porovnání s běžnými nesrovnatelně větší výdrž. Před nanesením se doporučuje nehty důkladně...

KOSMETIKA AVON

KOSMETIKA AVON

- slevy až 30% na kosmetiku
- přivýdělek ??? zábava ??? sleva pro osobní potřebu ??? - to je čistě, jen na Vás

Avon proti rakovině

Avon proti rakovině

Společně s Avonem podpořte boj proti rakovině prsu. AVON proti rakovině je projekt, jež prostřednictvím prodeje speciálních produktů s růžovou stužkou bez nároku na provizi získává finanční prostředky, které pak pomáhají při prevenci i boji s touto zákeřnou nemocí.


Zpevňující krém na poprsí AVON Solutions

Unikátní speciální přípravek pro pěstěný vzhled jemné pokožky prsou a dekoltu. Díky speciální technologii ?Virtual Bra? představuje neviditelnou podporu pro ňadra všech velikostí i tvarů. Vlivem času, diet, cvičení, těhotenství či menopauzy, může pokožka prsou ztratit na své pružnosti a svěžesti. Jemný krém obsahující vitaminy, ženšen, mořské řasy a další účinné látky zformuje poprsí a vypne pokožku dekoltu. Podporuje obnovu buněk, zpevňuje, hydratuje a vyživuje. Komplex rostlinných složek, má při pravidelném každodenním používání výrazné zpevňující účinky na pokožku v těchto delikátních partiích. Ženská krása tak zůstane navzdory času a přírodním zákonům zachována.

Gel nanášíme v tenké vrstvě na celou oblast poprsí, s výjimkou dvorců a bradavek, jemnou masáží ve tvaru ležaté osmičky a postupujeme směrem vzhůru přes dekolt až ke krku a do stran k podpaží. Účinek lze podpořit cílenou gymnastikou, která zpevní i příslušné svaly, aby bylo poprsí opravdu dokonalé. Velmi vhodné je i plavání.

Obsahuje zpevňující a vyživující komplex rostlinných výtažků? vilín viržinský (hamamelis virginiana), mořské řasy (macrocystis pirifera), vinná réva (vitis vinifera), jabloň lesní (pyrus malus), blahovičník kulatoplodý (eucalyptus globulus), chrpa polní (centaurea cyanus), ženšen (panax ginseng), chmel otáčivý (humulus lupulus), sója setá (glycine soya), lomikámen (saxifraga sermentosa), morušovník černý (morus nigra), šišák bajkalský (scutelaria baicalensis), slunečnice obecná (helianthus annuus), dále vitamin E, vitamin A a beta karoten.

OBSAH 150ml ...

Hodnotit výrobek : (teď 2,92 / 5) 411 hlasů
  • 2,92/5(411) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objednací číslo Avon: 09639 Vyhledat v E-shopu
 

Přidejte se k nám!