Avon Pochod proti rakovině prsu

Avon Pochod proti rakovině prsu

První Avon Pochod se uskutečnil v roce 2001. Od té doby se stal pravidelnou akcí, která pomáhá zachraňovat životy žen po celé České republice. Další Avon pochod se uskuteční 11.6.2016, připoj se i ty!

AVON tužky na oči

AVON tužky na oči

Tužky na oči AVON zakoupíte v AVON centru v Milevsku nebo našem internetovém obchodě či e-katalogu.

Lak na nehty s gelovým efektem

Lak na nehty s gelovým efektem

Vaše nehty budou zářit leskem jakoby jste právě opustila profesionální salón. Vyhladí a srovná povrch a již první vrstva propůjčí nehtům zářivě sytou barvu. Zkušenosti zákaznic dokazují, že tento lak má v porovnání s běžnými nesrovnatelně větší výdrž. Před nanesením se doporučuje nehty důkladně...

KOSMETIKA AVON

KOSMETIKA AVON

- slevy až 30% na kosmetiku
- přivýdělek ??? zábava ??? sleva pro osobní potřebu ??? - to je čistě, jen na Vás

Avon proti rakovině

Avon proti rakovině

Společně s Avonem podpořte boj proti rakovině prsu. AVON proti rakovině je projekt, jež prostřednictvím prodeje speciálních produktů s růžovou stužkou bez nároku na provizi získává finanční prostředky, které pak pomáhají při prevenci i boji s touto zákeřnou nemocí.


Kúra pro vyhlazení vrásek Ageless Results

Používá se při prvních známkách stárnutí, navrací pleti hladkost a mladistvý vzhled.
Koncentrovaná kúra vyhlazující vrásky obsahuje směs složek, které společně s nočním obnovovacím krémem obnovují a vyživují pleť během noci.

Již po prvním použití je pleť na pohled i na dotek jemnější, vyhlazenější a omlazená.*
Po 4 týdnech:
85% účastníků prokázalo viditelné vyhlazení jemných linek**
97% prokázalo zlepšení barevného tónu pleti**

** Na základě 2-týdenní zákaznické studii 06-160 se 127 lidmi. ** Na základě klinické studie KGL 6125 s 34 ženami

Nanášejte každý večer. Roztírejte na suchou a vyčištěnou pleť obličeje a krku. Pokud se objeví podráždění nanášejte kúru až 15 minut po čištění nebo nanášejte menší množství přípravku, než si pleť zvykne. Používejte v kombinaci s Nočním obnovovacím krémem nebo Nočním krémem pro zralou pleť.
Dermatologicky testováno. Hypoalergenní.

Upozornění:Výrobek obsahuje AHA kyselinu, která může zvýšit citlivost pleti na sluneční záření a částečně možnost spálení pokožky sluncem. Používejte s přípravky s ochranou proti slunečnímu záření a omezte vystavení pleti přímému slunečnímu záření a 7 dní po použití přípravku. Vyhněte se očnímu okolí. Pokud se přípravek dostane do očí, důkladně je vypláchněte vlažnou vodou. Pokud se objeví podráždění nebo vyrážka, přestaňte výrobek používat. Pokud přetrvá vyhledejte odborného lékaře. Skladujte mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci.

Obsah 30ml ...

Hodnotit výrobek : (teď 2,89 / 5) 172 hlasů
  • 2,89/5(172) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objednací číslo Avon: 43562 Vyhledat v E-shopu
 

Přidejte se k nám!