Avon Pochod proti rakovině prsu

Avon Pochod proti rakovině prsu

První Avon Pochod se uskutečnil v roce 2001. Od té doby se stal pravidelnou akcí, která pomáhá zachraňovat životy žen po celé České republice. Další Avon pochod se uskuteční 11.6.2016, připoj se i ty!

AVON tužky na oči

AVON tužky na oči

Tužky na oči AVON zakoupíte v AVON centru v Milevsku nebo našem internetovém obchodě či e-katalogu.

Lak na nehty s gelovým efektem

Lak na nehty s gelovým efektem

Vaše nehty budou zářit leskem jakoby jste právě opustila profesionální salón. Vyhladí a srovná povrch a již první vrstva propůjčí nehtům zářivě sytou barvu. Zkušenosti zákaznic dokazují, že tento lak má v porovnání s běžnými nesrovnatelně větší výdrž. Před nanesením se doporučuje nehty důkladně...

KOSMETIKA AVON

KOSMETIKA AVON

- slevy až 30% na kosmetiku
- přivýdělek ??? zábava ??? sleva pro osobní potřebu ??? - to je čistě, jen na Vás

Avon proti rakovině

Avon proti rakovině

Společně s Avonem podpořte boj proti rakovině prsu. AVON proti rakovině je projekt, jež prostřednictvím prodeje speciálních produktů s růžovou stužkou bez nároku na provizi získává finanční prostředky, které pak pomáhají při prevenci i boji s touto zákeřnou nemocí.


Třpytivé mléko po opalování Avon Sun

Mléko s obsahem zlatavých a bronzových třpytivých částeček s obsahem vitaminu A pro regeneraci, vitaminu E, který působí jako antioxidant a panthenolu pro hydrataci. Zvýrazňuje přirozený opálený vzhled, hydratuje, zklidňuje a dodává pokožce jemný zlatavý třpyt.

Obsah balení: 200ml


Je nutné používat i krémy po opalování, které pokožku zjemňují a regenerují.

Výrobky Avon SUN+ po opalování jsou obohaceny o výtažky z aloe, panthenol a vitamin E. Zklidňují, zjemňují a hydratují pokožku po opalování.


...

Hodnotit výrobek : (teď 2,97 / 5) 326 hlasů
  • 2,97/5(326) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objednací číslo Avon: 47514 Vyhledat v E-shopu
 

Přidejte se k nám!