Avon Pochod proti rakovině prsu

Avon Pochod proti rakovině prsu

První Avon Pochod se uskutečnil v roce 2001. Od té doby se stal pravidelnou akcí, která pomáhá zachraňovat životy žen po celé České republice. Další Avon pochod se uskuteční 11.6.2016, připoj se i ty!

AVON tužky na oči

AVON tužky na oči

Tužky na oči AVON zakoupíte v AVON centru v Milevsku nebo našem internetovém obchodě či e-katalogu.

Lak na nehty s gelovým efektem

Lak na nehty s gelovým efektem

Vaše nehty budou zářit leskem jakoby jste právě opustila profesionální salón. Vyhladí a srovná povrch a již první vrstva propůjčí nehtům zářivě sytou barvu. Zkušenosti zákaznic dokazují, že tento lak má v porovnání s běžnými nesrovnatelně větší výdrž. Před nanesením se doporučuje nehty důkladně...

KOSMETIKA AVON

KOSMETIKA AVON

- slevy až 30% na kosmetiku
- přivýdělek ??? zábava ??? sleva pro osobní potřebu ??? - to je čistě, jen na Vás

Avon proti rakovině

Avon proti rakovině

Společně s Avonem podpořte boj proti rakovině prsu. AVON proti rakovině je projekt, jež prostřednictvím prodeje speciálních produktů s růžovou stužkou bez nároku na provizi získává finanční prostředky, které pak pomáhají při prevenci i boji s touto zákeřnou nemocí.


Chladivá pleťová maska s marockou růží Planet SPA

Chladivá pleťová maska - vyhlazuje a redukuje viditelnost mimických vrásek. Uvolňuje a zjemňuje pleť, chrání před nepříznivými zevními vlivy. Obsahuje růžový olej.
POUŽITÍ: Aplikujte na pleť. Nechte působit 10 minut, poté opláchněte. Používejte 2 až 3 krát týdně. Klinicky a dermatologicky testováno.

Maročané používají růžový olej již po staletí pro jeho fantastické účinky. Skvěle osvěžuje, uvolňuje a regeneruje pleť, zklidňuje podráždění a vyhlazuje jemné vrásky. Připisují se mu od nepaměti magické účinky ? každoročně během oslav dne Královny květin se Maročané polévají růžovou vodou, která podle pověry zahání neštěstí a zlé duchy?

růže marocká - protizánětlivé, antiseptické a antispazmatické účinky, antidepresivum a afrodiziakum. Růže je královnou éterických olejů. Éterický olej z této rostliny má prokazatelné harmonizační a uklidňující účinky. Napomáhá při uvolňování stresu a při pocitech úzkosti.

Hodnotit výrobek : (teď 2,97 / 5) 373 hlasů
  • 2,97/5(373) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objednací číslo Avon: 336888 Vyhledat v E-shopu


Další produkty z kategorie: Avon Planet Spa

 

Přidejte se k nám!