Avon Pochod proti rakovině prsu

Avon Pochod proti rakovině prsu

První Avon Pochod se uskutečnil v roce 2001. Od té doby se stal pravidelnou akcí, která pomáhá zachraňovat životy žen po celé České republice. Další Avon pochod se uskuteční 11.6.2016, připoj se i ty!

AVON tužky na oči

AVON tužky na oči

Tužky na oči AVON zakoupíte v AVON centru v Milevsku nebo našem internetovém obchodě či e-katalogu.

Lak na nehty s gelovým efektem

Lak na nehty s gelovým efektem

Vaše nehty budou zářit leskem jakoby jste právě opustila profesionální salón. Vyhladí a srovná povrch a již první vrstva propůjčí nehtům zářivě sytou barvu. Zkušenosti zákaznic dokazují, že tento lak má v porovnání s běžnými nesrovnatelně větší výdrž. Před nanesením se doporučuje nehty důkladně...

KOSMETIKA AVON

KOSMETIKA AVON

- slevy až 30% na kosmetiku
- přivýdělek ??? zábava ??? sleva pro osobní potřebu ??? - to je čistě, jen na Vás

Avon proti rakovině

Avon proti rakovině

Společně s Avonem podpořte boj proti rakovině prsu. AVON proti rakovině je projekt, jež prostřednictvím prodeje speciálních produktů s růžovou stužkou bez nároku na provizi získává finanční prostředky, které pak pomáhají při prevenci i boji s touto zákeřnou nemocí.


Korektor vějířkovitých vrásek ANEW Clinical

Podmínka nákupu za 49,- Kč:
POUZE s nákupem jiného výrobku Anew Clinical!!!

První péče pro redukci vějířkovitých vrásek 2 v 1. Inovativní dvojí složení. Odstraňuje vějířkovité vrásky bez potřeby laserového nebo jiného invazního zákroku!

Okamžitě pleť vyhlazuje a dodává jí mladistvý vzhled. Po 3 dnech jsou vějířkovité vrásky méně viditelné.

Při dlouhodobém používání dochází až k 50% redukci vějířkovitých vrásek.

Krok 1:
Šetrný peeling s mikroperličkami pomáhá odstranit odumřelé buňky a zjemňuje texturu pleti. Připravuje pleť na další působení krémů. Použijte 3 x týdně, nejlépe večer. Peeling vmasírujte pomocí aplikátoru do oblasti vějířkovitých vrásek po dobu cca 1min. Poté setřete vlhkým tamponem. Následuje krok 2.

Krok 2:
Vyhlazení vrásek. Krém na vyhlazení vrásek díky technologii FortiFill napomáhá vyhlazování vrásek do hloubky a posiluje oslabenou pleť v oblasti vějířkovitých vrásek. Používejte každý den, ráno a večer. Naneste množství přibližně o velikosti hrášku do oblasti vějířkovitých vrásek a pod oči. Jemně rozetřete konečky prsteníčků směrem od vnějšího koutku oka k vnitřnímu.

Upozornění: Výrobek je možné použít po vyjmutí aplikátoru ze středového víčka. Pokud se neobjeví účinná látka, zatlačte směrem vzhůru na kroužek pod horní částí aplikátoru. Po každém použití uzavřete oba aplikátory společným víčkem. Je běžné, že každá část korektoru bude díky specifickému nanášení vypotřebována v různou dobu.

obsah 2x10ml ...

Hodnotit výrobek : (teď 2,97 / 5) 396 hlasů
  • 2,97/5(396) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objednací číslo Avon: 222333 Vyhledat v E-shopu


Další produkty z kategorie: Avon ANEW

 

Přidejte se k nám!