Avon Pochod proti rakovině prsu

Avon Pochod proti rakovině prsu

První Avon Pochod se uskutečnil v roce 2001. Od té doby se stal pravidelnou akcí, která pomáhá zachraňovat životy žen po celé České republice. Další Avon pochod se uskuteční 11.6.2016, připoj se i ty!

AVON tužky na oči

AVON tužky na oči

Tužky na oči AVON zakoupíte v AVON centru v Milevsku nebo našem internetovém obchodě či e-katalogu.

Lak na nehty s gelovým efektem

Lak na nehty s gelovým efektem

Vaše nehty budou zářit leskem jakoby jste právě opustila profesionální salón. Vyhladí a srovná povrch a již první vrstva propůjčí nehtům zářivě sytou barvu. Zkušenosti zákaznic dokazují, že tento lak má v porovnání s běžnými nesrovnatelně větší výdrž. Před nanesením se doporučuje nehty důkladně...

KOSMETIKA AVON

KOSMETIKA AVON

- slevy až 30% na kosmetiku
- přivýdělek ??? zábava ??? sleva pro osobní potřebu ??? - to je čistě, jen na Vás

Avon proti rakovině

Avon proti rakovině

Společně s Avonem podpořte boj proti rakovině prsu. AVON proti rakovině je projekt, jež prostřednictvím prodeje speciálních produktů s růžovou stužkou bez nároku na provizi získává finanční prostředky, které pak pomáhají při prevenci i boji s touto zákeřnou nemocí.


Noční rozjasňující krém AVON Solutions

Řada Total Radiance je určena k péči o normální a smíšenou pleť. Obsahuje krémy, pleťové vody a doplňkovou péči pro hydrataci a rozjasnění barevného tónu pleti. Denní rozjasňující krém s SPF 15 Tento lehký nemastný krém obsahuje účinný systém, který se aktivuje světlem. Rozjasňuje pleť a dodává jí zářivý zdravý vzhled. Díky ochrannému faktoru SPF 15 chrání pleť proti poškození sluncem.

Noční rozjasňující krém...

Tento vyživující krém obsahuje rostlinné extrakty z hlodaše evropského, zvyšuje přirozenou hydratační hladinu pleti. Vyhlazuje povrch pleti a zjemňuje ji.

- zlepšuje texturu pleti, její tón a jas,
- aktivuje ltáky přirozeně zdopovědná za hydrataci pleti,
- obsahuje rostlinné výtažky.

obsah 50ml ...

Hodnotit výrobek : (teď 2,95 / 5) 403 hlasů
  • 2,95/5(403) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objednací číslo Avon: 36541 Vyhledat v E-shopu
 

Přidejte se k nám!