Avon Pochod proti rakovině prsu

Avon Pochod proti rakovině prsu

První Avon Pochod se uskutečnil v roce 2001. Od té doby se stal pravidelnou akcí, která pomáhá zachraňovat životy žen po celé České republice. Další Avon pochod se uskuteční 11.6.2016, připoj se i ty!

AVON tužky na oči

AVON tužky na oči

Tužky na oči AVON zakoupíte v AVON centru v Milevsku nebo našem internetovém obchodě či e-katalogu.

Lak na nehty s gelovým efektem

Lak na nehty s gelovým efektem

Vaše nehty budou zářit leskem jakoby jste právě opustila profesionální salón. Vyhladí a srovná povrch a již první vrstva propůjčí nehtům zářivě sytou barvu. Zkušenosti zákaznic dokazují, že tento lak má v porovnání s běžnými nesrovnatelně větší výdrž. Před nanesením se doporučuje nehty důkladně...

KOSMETIKA AVON

KOSMETIKA AVON

- slevy až 30% na kosmetiku
- přivýdělek ??? zábava ??? sleva pro osobní potřebu ??? - to je čistě, jen na Vás

Avon proti rakovině

Avon proti rakovině

Společně s Avonem podpořte boj proti rakovině prsu. AVON proti rakovině je projekt, jež prostřednictvím prodeje speciálních produktů s růžovou stužkou bez nároku na provizi získává finanční prostředky, které pak pomáhají při prevenci i boji s touto zákeřnou nemocí.


Rozjasňující péče o oční okolí Anew Reversalist

První dvoufázová péče s obsahem technologie Activinol, která ihned redukuje viditelnost tmavých skvrn i jemných a hlubokých vrásek. Ihned rozjasňuje oční okolí, při pravidelném používání obnovuje pleť. Speciální složení aktivuje přirozený proces obnovy pleti a dodává očnímu okolí mladistvý vzhled.

Obnovovací oční krém
Viditelně redukuje tmavé kruhy pod očima a dlouhodobě omezuje viditelnost vrásek. Naneste každé ráno a večer na horní víčka, pod oči a do oblastí s vějířkovitými vráskami.

Rozjasňující kúra
Lehké složení ihned rozjasní pleť očního okolí. Naneste kúru každé ráno po použití očního krému do oblasti pod očima. Během dne dle potřeby aplikaci kúry opakujte samostatně bez předchozího použití krému.

obsah krém 15ml + kúra 2,5g ...

Hodnotit výrobek : (teď 2,92 / 5) 408 hlasů
  • 2,92/5(408) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objednací číslo Avon: 05371 Vyhledat v E-shopu


Další produkty z kategorie: Avon ANEW

 

Přidejte se k nám!