Avon Pochod proti rakovině prsu

Avon Pochod proti rakovině prsu

První Avon Pochod se uskutečnil v roce 2001. Od té doby se stal pravidelnou akcí, která pomáhá zachraňovat životy žen po celé České republice. Další Avon pochod se uskuteční 11.6.2016, připoj se i ty!

AVON tužky na oči

AVON tužky na oči

Tužky na oči AVON zakoupíte v AVON centru v Milevsku nebo našem internetovém obchodě či e-katalogu.

Lak na nehty s gelovým efektem

Lak na nehty s gelovým efektem

Vaše nehty budou zářit leskem jakoby jste právě opustila profesionální salón. Vyhladí a srovná povrch a již první vrstva propůjčí nehtům zářivě sytou barvu. Zkušenosti zákaznic dokazují, že tento lak má v porovnání s běžnými nesrovnatelně větší výdrž. Před nanesením se doporučuje nehty důkladně...

KOSMETIKA AVON

KOSMETIKA AVON

- slevy až 30% na kosmetiku
- přivýdělek ??? zábava ??? sleva pro osobní potřebu ??? - to je čistě, jen na Vás

Avon proti rakovině

Avon proti rakovině

Společně s Avonem podpořte boj proti rakovině prsu. AVON proti rakovině je projekt, jež prostřednictvím prodeje speciálních produktů s růžovou stužkou bez nároku na provizi získává finanční prostředky, které pak pomáhají při prevenci i boji s touto zákeřnou nemocí.


Olej pro zvýraznění opálení Avon Sun

Olej ve spreji s tropickou vůní a praktickým aplikátorem s obsahem vitamínů, extraktu z aloe, kakaového a bambuckého másla, palmového, kokosového a slunečnicového oleje, které posilují ochrannou vrstvu lipidů.

Zjemňuje, vyhlazuje a hydratuje pokožku, zabraňuje vysušování, loupání a šupinatění. Usnadňuje opalování a snižuje riziko spálení.

Obsah balení: 150ml


Pokud chcete zvýraznit zlatavý opálený vzhled, používejte výrobky pro zvýraznění opálení pod opalovací krém a po opalování.

Výrobky Avon SUN+ pro zvýraznění opálení jsou obohaceny o výtažky z aloe, panthenol a vitamin E.


...

Hodnotit výrobek : (teď 2,94 / 5) 298 hlasů
  • 2,94/5(298) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objednací číslo Avon: 46466 Vyhledat v E-shopu
 

Přidejte se k nám!