Avon Pochod proti rakovině prsu

Avon Pochod proti rakovině prsu

První Avon Pochod se uskutečnil v roce 2001. Od té doby se stal pravidelnou akcí, která pomáhá zachraňovat životy žen po celé České republice. Další Avon pochod se uskuteční 11.6.2016, připoj se i ty!

AVON tužky na oči

AVON tužky na oči

Tužky na oči AVON zakoupíte v AVON centru v Milevsku nebo našem internetovém obchodě či e-katalogu.

Lak na nehty s gelovým efektem

Lak na nehty s gelovým efektem

Vaše nehty budou zářit leskem jakoby jste právě opustila profesionální salón. Vyhladí a srovná povrch a již první vrstva propůjčí nehtům zářivě sytou barvu. Zkušenosti zákaznic dokazují, že tento lak má v porovnání s běžnými nesrovnatelně větší výdrž. Před nanesením se doporučuje nehty důkladně...

KOSMETIKA AVON

KOSMETIKA AVON

- slevy až 30% na kosmetiku
- přivýdělek ??? zábava ??? sleva pro osobní potřebu ??? - to je čistě, jen na Vás

Avon proti rakovině

Avon proti rakovině

Společně s Avonem podpořte boj proti rakovině prsu. AVON proti rakovině je projekt, jež prostřednictvím prodeje speciálních produktů s růžovou stužkou bez nároku na provizi získává finanční prostředky, které pak pomáhají při prevenci i boji s touto zákeřnou nemocí.


Prsten odhodlání - symbol boje proti domácímu násilí

Symbol boje proti domácímu násilí. Podpořte týrané ženy!

I vy můžete pomoci tomu, aby bylo zastaveno násilí páchané na ženách. Z akupte Náramek Odhodlání či Nárhdelník odhodlání za 100 Kč. Smybol ležaté ozsmičky na nárdelníku a náramku symbolizuej propojení vnitřní síly a nekonečné svobody. To jsou hodnoty, které chce AVON Prostřednictvím tohoto projektu zprostředkovat všem ženám.

Nebuďte lhostejní a pomozte ženám v jejich těžké životní situaci.


Děkujeme za vaši podporu!!!


Společnost AVON Cosmetics rozšířila v září roku 2008 své charitativní aktivity o projekt AVON proti domácímu násilí, který se zaměřuje jak na fyzické formy domácího násilí, tak i na nefyzické - omezování přístupu k financím, kontrolu mobilního telefonu či omezování volného pohybu. Díky tomuto projektu se podařilo zpětinásobit počet telefonátů na NON-STOP LINKU pro ženy ohrožené domácím násilím. Občanské sdružení ACORUS a rovněž odborné poradny zznamenaly 3,5krát větší návštěvnost, než tomu bylo ve stejném období v roce 2007.


...

Hodnotit výrobek : (teď 2,92 / 5) 138 hlasů
  • 2,92/5(138) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objednací číslo Avon: 19885 Vyhledat v E-shopu
 

Přidejte se k nám!