Avon Pochod proti rakovině prsu

Avon Pochod proti rakovině prsu

První Avon Pochod se uskutečnil v roce 2001. Od té doby se stal pravidelnou akcí, která pomáhá zachraňovat životy žen po celé České republice. Další Avon pochod se uskuteční 11.6.2016, připoj se i ty!

AVON tužky na oči

AVON tužky na oči

Tužky na oči AVON zakoupíte v AVON centru v Milevsku nebo našem internetovém obchodě či e-katalogu.

Lak na nehty s gelovým efektem

Lak na nehty s gelovým efektem

Vaše nehty budou zářit leskem jakoby jste právě opustila profesionální salón. Vyhladí a srovná povrch a již první vrstva propůjčí nehtům zářivě sytou barvu. Zkušenosti zákaznic dokazují, že tento lak má v porovnání s běžnými nesrovnatelně větší výdrž. Před nanesením se doporučuje nehty důkladně...

KOSMETIKA AVON

KOSMETIKA AVON

- slevy až 30% na kosmetiku
- přivýdělek ??? zábava ??? sleva pro osobní potřebu ??? - to je čistě, jen na Vás

Avon proti rakovině

Avon proti rakovině

Společně s Avonem podpořte boj proti rakovině prsu. AVON proti rakovině je projekt, jež prostřednictvím prodeje speciálních produktů s růžovou stužkou bez nároku na provizi získává finanční prostředky, které pak pomáhají při prevenci i boji s touto zákeřnou nemocí.


AVON - Oční gel/oční krém Anew Clinical

Poskytuje lifting. Má trojitý účinek - stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a tím zevnitř posiluje pleť, vertikálně ji pozvedá a horizontálně vyhlazuje. Předchází pokleslé a povadlé pokožce. Speciálně vyvinutá technologie pro urychlení metabolizmu, posílení a obnovení pleti pod očima. Díky tomu ustupují tmavé kruhy a váčky pod očima. Používejte dvakrát denně.

obsah 2 x 10ml ...

Hodnotit výrobek : (teď 2,87 / 5) 404 hlasů
  • 2,87/5(404) Hvězd.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objednací číslo Avon: 03319 Vyhledat v E-shopu


Další produkty z kategorie: Péče o pleť

 
 

Přidejte se k nám!